سایت Trafficmonsoon

trafficmonsoon یک سایت جدید و معتبر است که به صورت حرفه ای شروع به کار کرده است. این سایت بیشتر روی فروش تبلیغات و سرمایه گذاری با خرید سهام تمرکز دارد اما بخش های مختلفی برای کسب درامد و فعالیت دارد که به طور کلی روش های کسب درامد در این سایت به صورت PTC ( تبلیغات کلیکی) ,Revenues share ( سوددهی از خرید سهام)

و بخش دیگری هم هست به نام surf که از این قسمت میتونید تبادل بازدید کنید.

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

 

سوددهی این سایت ۱۱۰ درصد از سرمایه گذاری است یعنی ۱۰ درصد سود خالص که هرچند شاید سود کمی به نظر بیاد اما سود در این حد معقول و مناسبه و باید این رو هم درنظر گرفت که این سایت سایتی معتبر است و ریسک خیلی کمی داره نسبت به دیگر سایت های سرمایه گذاری که سود بالاتری دارند.

اگهی های کلیکی

در این سایت اگهی های کلیکی با ارزش بالایی وجود دارد که حداقل ارزش اگهی ها در این سایت ۰٫۰۱ دلار و ۰٫۰۲ دلار است که برای کاربران استاندارد وجود دارد و درصورت اپگرید کردن اگهی های چند دلاری هم برای کاربران اپگرید کرده وجود خواهد داشت. به طور متوسط این سایت درامد روزانه حداقل ۰٫۱۲ دلار در روز رو داره برای کاربران استاندارد. حتی برخی مواقع هم روزی ۲۴ تا تبلیغ ۰٫۰۱ دلاری در سایت وجود داره که ۰٫۲۴ دلار میشه روزانه از این سایت به دست اورد! تعداد اگهی ها بستگی به خرید اگهی توسط اسپانسر های سایت داره و در اینده ممکنه بیشتر هم بشه اگهی های سایت و همچنین درامد کاربران.

نکته : اگهی های سایت طی چند مرحله به اکانت کاربرا اضافه میشه و شما در روز چند بار به حساب خودتون سر بزنید تا از اگهی های جدیدی که براتون میاد هم درامد کسب کنید.

حداقل برداشت از حساب ۲ دلار

بدون نیاز به سرمایه گذاری

پرداخت آنی به حساب های :

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *