سایت معتبر coinsera

اسکم شد

coinsera یکی از سایت های معروف و معتبر برای سرمایه گذاری است . در این مطلب به طور کامل درمورد این سایت توضیح میدهیم و شما را با این سایت آشنا میکنیم .

این سایت یکی از سایت های موفق در زمینه ی Investment است که کاربران زیادی هم در این سایت سرمایه گذاری میکنند و تا به حال خیلی خوب پیش رفته.

برای ثبت نام در این سایت بر روی بنر زیر کلیک کنید :
coinsera

 

سرمایه گذاری و سوددهی 

این سایت از ۳ سیستم پرداختی Perfectmoney , Payeer , Bitcoin استفاده میکند که شما میتوانید از این ۳ سیستم برای سرمایه گذاری و برداشت استفاده کنید.

سوددهی این سایت در پلن های مختلفی است . به تصویر زیر نگاه کنید:

2015-07-28_1347082

به طور مثال در پلن اولی که به صورت ۷ روزه تعریف شده است حداقل سرمایه گذاری با دلار ۱ است و با بیت کوین ۰٫۰۰۵ B است و روزانه ۲ درصد سوددهی دارد. درپایان روز هفتم مقدار سرمایه گذاری نیز به حساب شما اضافه میشود و میتونید اصل سرمایه رو برداشت کنید.

شما میتوانید برای محاسبه ی دقیق سود و اطلاعات بیشتر درمورد سرمایه گذاریتون از ماشین حساب سایت استفاده کنید ( Calculate Profit )

برای شروع سرمایه گذاری باید از بخش MAKE DEPOSIT وارد شوید و سیستم پرداختی را انتخاب کنید ( به عنوان مثال پرفکت مانی ) و مقدار مورد نظر برای سرمایه گذاری را وارد کنید ( حداقل ۱ دلار ) و سپس بر روی MAKE DEPOSIT کلیک کنید تا به صفحه ی پرداختی هدایت شوید.

خلاصه ی coinsera

سرمایه گذاری توسط ۳ سیستم مختلف 

امکان برداشت اصل سرمایه در پایان سوددهی

مینیموم سرمایه گذاری فقط ۱ دلار

مینیموم برداشت فقط ۰٫۱ دلار 

برداشت آنی و اتوماتیک

بدون کارمزد

Payeer BitCoin 

 
2 thoughts on “سایت معتبر coinsera

  1. adminadmin نویسنده نوشته

   سلام دوست عزیز. کار در این سایت ها از لحاظ قانونی مشکلی نداره و قانونی برای فعالیت در سایت های سرمایه گذاری تعریف نشده . اما تو هر سایتی که میخواهید فعالیت کنید اول تحقیق کنید و مطمعن شوید سایت معتبری هست .
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *