سایت کسب درامد جدید atm2you

 

مشکوک به اسکم

معرفی سایت atm2you به همراه آموزش کامل

امروز یه سایت نسبتا جدید رو به شما معرفی میکنیم که دارای روش های جدید برای کسب درامد است. 

سایت atm2you یک سایت سرمایه گذاری موفق و آینده دار است که روش جدیدی برای تجارت الکترونیکی و سرمایه گذاری رو ابداع کرده است.

واحد اصلی تجارت در این سایت RV است و کار این سایت خرید و فروش RV است. RV مانند یک واحد امتیازی یا یک پول اینترنتی یا چیزی شبیه به سهام در سایت های دیگه است . ارزش این واحد امتیازی روز به روز افزایش می یاید.

ثبت نام در سایت

 

روش های کسب درامد در atm2you

۱- کسب درامد از خرید و فروش RV : روش اصلی کسب درامد از این سایت خرید و فروش واحد RV است و ارزش این واحد روزبه روز افزایش می باید و با یه برنامه ریزی اصولی میشه سود خوبی به دست اورد.

۲- کسب درامد خودکار از طریق نصب پلاگین سایت : در این سایت یک روش دیگر هم برای کسب درامد وجود داره که شما با نصب یک پلاگین روی مرورگر خودتون میتونید به طور اتوماتیک درامد کسب کنید . به این صورت که هر از چندگاهی یک بنر در سایز ۶۰*۴۶۸ بر روی مرورگر شما نمایش داده میشه و مقداری RV کسب میکنید که میتونید بعدا به پول نقد تبدیل کنید.

سرمایه گذاری , خرید و فروش RV

برای خرید RV ابتدا باید افزایش موجودی دهید . برای این کار از قسمت Deposit USD وارد شوید مقدار را وارد کنید ( حداقل ۱ دلار ) سپس سیستم پرداختی خود را انتخاب کنید و گزینه ی APPROVE را بزنید تا به صفحه ی پرداختی هدایت شوید. 

2015-08-07_211223

پس از افزایش موجودی از قسمت EXCHANGE میتونید RV بخرید و بفروشید .

 

نصب افزونه ی سایت برای کسب درامد خودکار

با نصب افزونه ی سایت به طور اتوماتیک میتونید درامد کسب کنید . برای این کار به قسمت Ads/Surfing مراجعه کنید و با توجه به مرورگرتون افزونه رو نصب کنید. برای کسب درامد از این قسمت نیازی نیست روزانه به حساب خود سر بزنید و کار خاصی انجام دهید . فقط افزونه رو روی مرورگر نصب کنید و با نام کاربری و رمزی که در سایت ثبت نام کردید وارد افزونه شوید.

روزانه تعدادی اگهی بنری روی مرورگر شما به نمایش درمیاید و حساب RV شما در سایت شارژ میشود.

 عکسی از افزونه 

2015-07-22_014446

برداشت از سایت 

برای برداشت از سایت ابتدا مشخصات پرداختی خودتون رو در صفحه ی Payment Details تکمیل کنید. سپس از قسمت Withdraw پول خود را به هر سیستم بانکی که دوست دارید برداشت بزنید .

 

خلاصه ای از atm2you

کسب درامد از خرید و فروش RV

کسب درامد از نصب پلاگین روی مرورگر

مینیموم سرمایه گذاری ۱ دلار

مینیموم برداشت از سایت ۱ دلار

برداشت به صورت آنی و اتوماتیک

کارمزد برداشت ۳ درصد

پرداخت به :

     
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *