اموزش پی تی سی قسمت دوم

 

این اموزش که ادامه ی مطلب قبلی هست نکات قابل توجهی را در مورد سایت های پی تی سی بیان میکند که پیشنهاد میشه حتما مطالعه کنید.

شما برای فعالیت و کسب درامد در این سایت ها نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارید فقط روزانه جند صفحه اگهی رو باز میکنید و به راحتی از اینترنت کسب درامد میکنید. (۱۰۰ درصد قانونی و تضمینی)در این پست سعی کردم تا توضیح مختصری در باره ی ثبت نام در این سایت ها بدم.نحوه ی فعالیت در این سایت ها به این روش است:

۱٫ابتدا در این سایت ها باید عضو شوید که در کمتر از ۳۰ ثانیه میتونید ثبت نام خودتون رو به انجام برسونید.

۲٫ سپس از قسمت ورود کاربران وارد سایت شده و کار خودتون رو با مشاهده ی اگهی ها شروع کنید.

۳٫زیرمجموعه برای خودتون بگیرید و درامد خودتون رو چند برابر کنید.

۴٫ برای برداشت از حساب هم باید به پنل کاربری خودتون مراجعه کنید و گزینه ی برداشت رو بزنید تا کمتر از ۲۴ ساعت پولی که از مشاهده ی اگهی ها بدست اوردید به حسابتون واریز شود.

چند نکته ی مهم :

برای مشاهده ی اگهی های اصلی باید ابتدا اگهی های مدیر که در ابتدای صفحه است روکلیک کنید این اگهی ها درامدی برای شما نداره اما امتیاز بالایی برای شما منظور میشود که خیلی به دردتون میخوره . درضمن  مشاهده ی این اگهی ها وقت گیر نیست و خیلی کم هست. سپس برید سراغ اگهی های اصلی و درامد زا.

ارزش کلیک ها در هر سایتی متفاوت هست و در کل سه نوع اگهی وجود دارد : ۱- استاندارد ۲- کوچک ۳٫ خیلی کوچک 

ارزش کلیک های استاندارد از ۱۰ تومان هست تا ۵۰ تومان و بیشتر و ارزش اگهی های دیگر به مراتب کمتر از استاندارد هست. زمان مشاهده ی اگهی ها هم بستگی به نوع اگهی داره که در استاندارد ۳۰ ثانیه و در کوچک ۲۰ یا ۱۵ و در خیلی کوچک ۱۰ ثانیه است.

شما برای کسب درامد از این سایت ها نیازی نیست که اگهی هارو حتما مشاهده کنید فقط کافیه که روی  تبلیغات کلیک کنید و صفحه رو باز بگذارید سعی کنید چند سایت رو باهم باز کنید و روشون کلیک کنید تا در مدت زمان خیلی کمی تمام اگهی هارو مشاهده کنید. از هرسایت هم میتونید فقط یک تبلیغ به صورت همزمان مشاهده کنیدو  مشاهده ی تبلیغات باید یکی یکی انجام شود . اگهی ها هم هر ۲۴ ساعت یک بار ریست میشوند.

فعالیت در این سایت ها بسیار اسان و لذت بخش است و شاید در روز یک ساعت از وقت شما رو بگیره ولی با همین  یک ساعت در روز  میتونید  ماهانه درامدی بین ۶۰ هزارتومان تا ۲ میلیون تومان یا بیشتر داشته باشید که  میزان درامدتون رایطه ی مستقیمی با تعداد زیرمجموعه ها و کلیک زیرمجموعه ها دارد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *