دریافت شارژ با مشاهده تبلیغات

امروز قصد معرفی یک سایت معروف و با سابقه رو داریم که خیلی وقته شروع به کار کرده و هدفش هم تبلیغات و دادن شارژ به کاربران در ازای مشاهده ی تبلیغات است.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://cafelink.ir/Account/Register/LDh-uOiX602NMzLgjAUVIA” icon=”لینک ثبت نام در سایت” target=”true”]لینک ثبت نام در سایت[/button]

شما با عضویت در سایت کافه لینک و مشاهده ی اگهی ها میتونید امتیاز کسب کنید و مطابق امتیازتون از سایت شارز دریافت کنید. هر اگهی ۱ امتیاز داره و روزانه تقریبا ۲۰ اگهی یا حتی بیشتر اگهی در سایت موجود می باشد و شما با کمی وقت گذاشتن میتونید از این سایت شارژ تلفن همراه رایگان دریافت کنید. میتونید تمام صفحات اگهی های سایت رو با هم باز کنید و حداکثر بعد از ۲ دقیقه که ثانیه شمار اگهی ها تموم شد و امتیاز هر اگهی به حساب کاربری شما اضافه شد صفحه هارو ببندید.  فقط با فعالیت روزانه چند دقیقه میتونید امتیاز کسب کنید و شارژ دریافت کنید.

cafelink

برای دریافت شارژ از قسمت دریافت جایزه وارد شوید و هر نوع شارژی رو که مدر نظرتون هست ( با توجه به مقدار امتیازتون ) انتخاب کنید وکلیک کنید در صفحه بعد شماره موبایل خود را وارد کنید و صبر کنید تا چند ثانیه بعد به طور اتوماتیک خط تلفن همراه شما شارژ می شود. شارژ تلفن همراه از سه اپراتور ایرانسل , همراه اول و رایتل در سایت موجود می باشد.

 صفحه دریافت شارژ2015-04-16_023718

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *