اپلیکیشن سرویس بی‌سیم گوگل با نام پروژه fi منتشر شد!

google-project-Fi-600x400

چندی پیش بود که کمپانی گوگل سرویس بی‌سیم خود را با نام پروژه fi معرفی کرد که از طریق آن کاربران می‌توانستند به راحتی به تمام شبکه‌های بی‌سیم موجود دسترسی داشته باشند و خدمات بسیار سریع‌تر و باکیفیت‌تری را دریافت کنند که برای استفاده از آن نیز می‌بایست مبلغی را پرداخت می‌کردند که اکنون سرویس جدید این شرکت اپلیکیشن اختصاصی خود را نیز دریافت کرد و در گوگل پلی منتشر شد.

اما شما تنها زمانی می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید که اسمارت فون‌تان نکسوس ۶ باشد؛ چون این سرویس بی‌سیم که پروژه fi نامیده می‌شود در حال حاضر تنها بر روی این محصول قابل استفاده است (البته به احتمال زیاد در آینده نزدیک سایر اسمارت فون‌ها نیز چنین قابلیتی را به خود خواهند دید).

google-project-Fi-1

پروژه fi یک سرویس بی‌سیم جدید است که توسط گوگل طراحی شده تا به کاربران امکان اتصال به بهترین کیفیت شبکه را بدهد و به‌راحتی بتوانند ارتباط بسیار خوبی ما بین دستگاه و شبکه به وجود آورند و این تجربه را به سادگی هرچه تمام‌تر تجربه کنند (دستگاه به‌صورت خودکار شبکه مناسب را انتخاب می‌کند). شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص این سرویس به آدرس google.com/fi مراجعه کنید.

پس اگر شما نیز یکی از کاربران نکسوس ۶ هستید، می‌توانید با مراجعه به لینک زیر، اپلیکیشن پروژه fi را برای دستگاه خود دانلود کنید (البته این سرویس در ایران فعلا قابل استفاده نیست):

[button color=”red” size=”medium” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.tycho” icon=”دانلود اپلیکنیشن Project fi از طریق گوگل پلی” target=”true”]دانلود اپلیکنیشن Project fi از طریق گوگل پلی[/button]

منبع : itresan
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *