معرفی سایت EXTANTBUX

Extantbux  یک سایت کلیکی جدید با محوریت خرید پکیج های تبلیغاتی و دریافت سود ۱۵۰ درصدی است. در ادامه با معرفی این سایت همراه ما باشید

Extantbux  یک سایت کلیکی جدید با محوریت خرید پکیج های تبلیغاتی و دریافت سود ۱۵۰ درصدی است.

این سایت که سیستمی مشابه سایت های paidverts و digadz  دارد با محوریت سرمایه گذاری و خرید تبلیغات پایه گذاری شده است.

روش کار سایت

واحد امتیازی این سایت  Extant Bonus Coins)EBC)  است و شما هر چقدر امتیاز بیشتری داشته باشید اگهی های کلیکی با ارزش تری نصیبتون میشه .  خود سایت به طور اتوماتیک روزانه ۸۰ EBC به حساب شما اضافه میکنه .

در این سایت شما با کلیک بر روی اگهی هایی که روزانه در حساب شما اضافه میشه میتونید درامد داشته باشید اما بدون سرمایه گذاری فعالیت تو این سایت وقت تلف کردنه چون خیلی زمان میبره تا بتونید برداشت کنید از حسابتون اما سرمایه گذاری در سایت به چه صورت است؟

 سرمایه گذاری در این سایت با خرید پکیج تبلیغات صورت میگیرد .با خرید پکیج تبلیغاتی هم میتونید سود خوبی بگیرید هم میتونید هر سایتی رو تبلیغ کنید. به ازای خرید هر ۱ دلار تبلیغات از امکانات زیر بهره می برید:

دریافت ۳۰۰۰ EBC

۵۰ بازدید ۱۵ثانیه ای از سایت شما

۵۰۰ بار نمایش بنر شما در سایت (۴۶۸*۶۸)

 Extant Bonus Coin (EBC) = $۰٫۰۰۰۵ است و شما با داشتن ۳۰۰۰ EBC تبلیغاتی به میزان ۱٫۵  دلار دریافت میکنید که یعنی سود ۱۵۰ درصدی و خیلی سود خوب و قابل قبولیه.

 

توضیحات و اموزش بخش های سایت

خرید پکیج تبلیغاتی

برای خرید بسته های تبلیغاتی روی گزینه buy ad pack  کلیک کنید سپس طبق تصویر زیر جلو برید و اطلاعات سایتی که میخواهید تبلیغ کنید رو اضافه کنید پس از انتخاب روش خرید که گزینه های مختلفی هست هم از طریق حساب بالانس میتونید بخرید هم حساب های دیگر مثل پرفکت مانی. یکی رو انتخاب کنید و گزینه  buy ad pack کلیک کنید.

 

جزییات سایت:

حداقل برداشت در عضویت استاندارد ۴ دلار

پرداخت آنی به perfectmoney,egopay,payeer,payza

 امکان اپگرید به عضویت های Golden و ultimate 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *