افزایش بازدید رایگان با Hitleap

Hitleap یک سیستم تبادل بازدید است که به وسیله ان میتونید سایت خود را به صورت رایگان تبلیغ کنید و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

این نرم افزار تاثیر به سزایی در بهبود رتبه الکسا و رنک گوگل دارد که  روزانه چند ساعت استفاده از این نرم افزار برای سایت شما تا چند هزار بازدید می فرسته و چون این نرم سایت یک سیسنم جهانی است بنابراین ای پی هایی که به سایت شما مراجعه میکنند از تمام کشور ها است. برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک کنید:

Website Traffic

طریقه کار با سایت:

ابتدا باید در این سایت عضو شوید و پس از وارد شدن به پنل کاربری از قسمت سایت خود را ثبت کنید.

برای این کار به قسمت my websites برید و گزینه Add new website رو بزنیدسپس طبق تصویر زیر تنظیمات لازم رو انجام بدید و سایت خودتون رو ثبت کنید.

در حالت Regular یا Free شما میتونید حداکثر ۳ سایت ثبت کنید و اگر میخواهید سایت های بیشتری اضافه کنید باید حساب خود را به حرفه ای ارتقا بدید.

پس از ثبت سایت برای شروع تبادل بازدید باید از نرم افزار مخصوص سایت استفاده کنید که در قسمت traffic exchange میتونید این نرم افزار را دانلود کنید.

پس از دانلود و نصب نرم افزار ان را اجرا کنید و از قسمت traffic exchange وارد شوید سپس start رو بزنید.

پس از دانلود و نصب نرم افزار ان را اجرا کنید و از قسمت traffic exchange وارد شوید سپس start رو بزنید.

با شروع تبادل بازدید در محیط نرم افزار سایت هایی نمایش داده میشوند که کاربران دیگر انها را ثبت کردن و همزمان سایت شما هم توسط کاربران دیگر بازدید میشود.

بازدید ها به صورت خودکار و سورف هستند و شما نیاز ندارید کاری کنید فقط پنجره نزم افزار رو باز بذارید و به طور خودکار بازدید کسب کنید.

بازدید ها توسط این نرم افزار کاملا واقعی بوده و کاربران واقعی از سایت شما بازدید میکنند و استفاده از این نرم افزار قانونی بوده و سیستم های امارگیر مثل الکسا هیچ مشکلی با این نرم افزار ندارند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *