سایت متفاوت inadclix

 logo (1)

inadclix یک سایت متفاوت و جدید با امکانات عالی برای کسب درامد است این سایت که به تازگی افتتاح شده است وابسته به سایت inadpros  است که سایتی معروف و معتبر برای سرمایه گذاری است.

 اخرین وضعیت سایت : اسکم شده و غیر معتبر

 

قسمت های مختلفی برای کسب درامد در این سایت وجود دارد که در ادامه مطلب به صورت کامل توضیح میدهیم. قسمت اصلی و مهم این سایت همان اگهی های کلیکی سایت است که  تعدادی اگهی های ۰٫۰۱ دلاری و اگهی های با ارزش کلیک پایین تری وجود دارد.

قسمت adgird هم اگهی های شانسی با ارزش ۵ دلار است .

قسمت headtail هم مانند دیگر سایت ها که به سکه شانس معروف است و ممکنه از این قسمت پولتون رو دوباربر کنید یا ممکن هم هست از دست بدید که این قسمت ریسک زیادی داره.

 crack thevault قسمت جدیدی در سایت هست که بازکردن صندوق پول است به این صورت که شما با استفاده از مقداری پول از سپرده سایت میتونید تو این قسمت شرکت کنید و در صورت برنده شدن ۱۰ دلار به شما داده میشود.

همچنین برای مشاهده ی اگهی ها امتیاز هم دریافت میکنید که از قسمت  Convert points  میتونید امتیاز ها را به حساب بالانس تبدیل کنید.

قسمت خرید سهام(revenue share):

این قسمت هم برای خرید سهام است که مزایای خیلی خوبی داره . هر سهام به قیمت ۵ دلار است که پس از ۹۰ روز سودی که به دست میارید + سرمایه خودتون حدود ۶٫۳۰ دلار است االبته مزایای خوبی هم داره که با خرید هر سهام از بسته تبلیغاتی نیر بهره می برید که شامل:

۳۰۰۰ اعتبار اگهی کلیکی

۱۰۰۰۰ اعتبار اگهی بنری

۱ اگهی ورود به صفحه

و…..

ویژگی های سایت:

کسب درامد از روش های مختلف

سوددهی مناسب

پرداخت به حساب های Payza, EgoPay, PerfectMoney and Payeer 

مینیموم برداشت از سایت ۴

بدون نیاز به سرمایه گذاری

 پرداخت سریع و پشتیبانی قوی

 

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *