سایت های کلاه بردار بیت کوین

مدتی هست که در سطح اینترنت سایت های زیادی به وجود امده که مدعی چند برابر کردن بیت کوین شما هستند خواستم در این مطلب اشاره ای به این سایت ها بکنم و مورد بررسی قرار بدم.

 مدتی هست که در سطح اینترنت سایت های زیادی به وجود امده که مدعی چند برابر کردن بیت کوین شما هستند خواستم در این مطلب اشاره ای به این سایت ها بکنم و مورد بررسی قرار بدم.

از اونجایی که هک بیت کوین یک چیز غیر ممکن است و سیستم بیت کوین یک چیز پیچیده است این سایت ها هم غیر معتبر محسوب میشوند چون شعار اصلی این سایت ها اینه که میگن :

We hacked the bitcoin

که یک چیز غیر عقلانی و غیر منطقی هست و به هیچ وجه نباید به این سایت ها اعتماد کرد.

روش کار این سایت ها اینه که میگن بیت کوین شما رو در یک روز ۱۰۰ برابر میکنیم! برای اینکار شما باید حداقل ۰٫۰۱ بیت کوین به شماره بیت کوینی که در سایت هست واریز کنید تا فردای ان روز ۱۰۰ برابرش رو به حسابتون واریز کنند که هیچ وقت هم واریز نمیکنند!

با اینکه در این سایت ها اثبات پرداختی از پرداخت هاشون رو نشون دادن ولی باز هم یک شگرد دیگه است و به این هم نمیشه اعتمادی کرد.

نمونه های زیادی از این سایت های کلاه بردار وحود داره که تبلیغات انبوهی هم در سطح اینترنت دارند که تمامشون با وعده های دروغین بیت کوین شما رو تصاحب میکنند. نمونه های این سایت ها:

bitatt.com

bitcoinx2.do.am

crackbitcoin.net

abitpo.ga

اخیرا یک سایت ایرانی مشابه همین سایت ها راه اندازی شده که برد و باخت بیت کوین هست که شما با پرداخت مقداری بیت کوین تو شانسی بیت کوین شرکت داده میشید که هم برد داره هم باخت که معلومه در بیشتر موارد باخت رو داره و در صورت برد هم معلوم نیست بیت کوینی که بردید واریز میشه واقعا یا نه!

lucky.probux.pro

این سایت متعلق به سایت پیکوباکس است که از این طرح ها قبلا هم استفاده کرده که با وعده دروغین ۱٫۵ برابر کردن بیت کوین در یک هفته مبالغ بیت کوین زیادی رو به جیب زد و شاید چند مورد ناچیز رو به حساب کاربرا ریخت و باقی بیت کوین های کاربرا رو واریز نکرد.

البته طرح های دیگه ای هم گذاشت سایت پیکو مثل سود۱۰ درصد ۲۴ ساعته یا سود ۱۰ درصد ۷۲ ساعته  که باز هم در این طرح ها حق خیلی از کاربران خورده شد و پولشون بهشون برنگشت.

نمیخواستم از سایت پیکوباکس تو این مطلب بگم ولی یه جورایی مرتبط بود با موضوع این مطلب.

جمع بندی کلی:  به سایت های چند برابر کردن بیت کوین و سایت های مشابه اصلا اعتماد نکنید شاید وسوسه بشید که این سایت هارو امتحان کنید اما به هیچ وجه این کارو نکنید که بعدا پشیمون میشید.

موفق باشید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *